yol yardım,çekici,oto kurtarma,kurtarıcı,oto çekici,çekici fiyatları,lastik yol yardım,otoban çekici,araç çekici,en yakın çekici,oto kurtarici,oto lastik yol yardım,en yakın oto çekici,yol yardım lastikçi,araba çekici,sakarya yol yardım,bana en yakın çekici,oto çekiçi,otoban lastik yol yardım,çekici telefon

YOL YARDIM

Hakkımızda

Hakkımızda, Yol Yardım 2018 yılında yol yardım ve araç kurtarma alanlarında çalışan, firmalara öncülük ederek internette bulunur olmaları ve iş alanlarını genişletmek amacı ile kurulmuştur.  Bizimle iletişime geçmek için ziyaret etmeyi unutmayın!
2020 itibariyle İlk kuruluşundan bu yana gerek yeni kanal yaratma, gerekse portföyündeki iş ortaklarına yol gösterme aşamalarında aldığı övgüler ile deneyimini pekiştirmiştir. Yol Yardım Ara olarak çıktığımız bu uzun ve engebeli yolda tüm paydaşlarımıza kazandırmak için var gücümüzle çalışıyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Siz de ailemize katılın ve bu kazanca öncülüğümüzle ortak olun.
TÜRKİYE’NİN 81 İL VE İLÇELERİNE HİZMET VERMEKTEYİZ

SIKÇA SORULAN SORULAR

7/24 Profesyonel Yol Yardım Hizmeti
222 Hakkımızda
111 Hakkımızda
Ağır ticari çekici var mı?

Evet tüm ağır ticari kurtarma çekme ve yol yardım hizmetleri verilirve aracınız hangi marka model olursa olsun fark etmez.

Yol yardım sadece yardım mı çözüm var mı?

Oto destekleri olarak sorun değil çözümler üretiriz. Araç başındayken aracınızın tüm aksamlarına bakılır. Sizlere en uygun ve hızlı bir şekilde yolda kalmanıza engel olan arıza tespit edilir. Yolunuza devam etmenize olanak sağlarız.

Yakıtım bitse sizi arasam?

Yakıt yol yardım hizmetlerimiz vardır sizlere en yakın benzin istasyonundan aracınıza uygun yakıtı alır ve verdiğiniz konumlara en hızlı ve güvenlikli bir şekilde gelinmekte ve yolunuza gitmenizi sağlamaktayız.

Lastik patladı ne yapmam gerekir?

Lastik yol yardım sizlere en yakın lastikçi olarak hizmet vermekteyiz. Lastiğiniz tamir olacaksa veya değişmesi gerekecekse gerekli yerlere aracınızı çekeriz ve sorununuzu çözeriz.

Ağır hasarlı araçlar için hizmet?

Ağır hasarlı araçlara özel dizaynlı araç ve ekipmanlarımız mevcuttur. Sizlerin araçları için en uygun araçlarımızı ve işinde usta personelleri yönlendirmekteyiz.

Oto Çekici Fiyatlarınız Ne Kadar?

Oto çekici fiyatlarımız mesafeye ve saate göre değişkenlik gösterebilir fakat her zaman mağduriyet yaşatmamak adına uygun fiyat vermekteyiz ve bizden fiyat almadan çekici hizmeti almayınız.

Yol Yardım Nedir?

Aracın yolda kalması ya da arızalanması durumunda aracın bulunduğu yerden çekici vasıtasıyla alınarak oto tamir atölyesine götürülür ve gerekli işlemlerin yapılması ve aracın bulunduğu yerde gerekli müdahalenin yapılmasıdır.

Nerelere Hizmet Veriyorsunuz?

Türkiye’nin 81 İl ve 911 İlçesine Hizmet vermekteyiz.

Bizleri sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın!

Bayilerimizin Arasında Sizde Yerinizi Alın!


Bize Katılın